قسمت اول آموزش نرم افزار Artcam(آرتکم)

معرفی نرم افزار Artcam(آرتکم)

آموزش نرم افزار Artcam (آرتکم)

در این مجموعه آموزشی قصد داریم تا شما را با نرم افزار فوق العاده قدرتمند و البته منحصر به فرد  Artcam  آشنا کنیم.

به طور کلی می توانیم بگوییم نرم افزارArtcam  یک نرم افزار منحصر به فرد است که به شما امکان ساخت فراورده های سه بعدی با کیفیت بسیار بالا در حداقل زمانی که می توانید تصور کنید را می دهد. این نرم افزار همچنین شما را قادر می سازد تا به راحتی مدل های سه بعدی خودتان را طراحی کنید و مستقیما از پیش طرح هایی که ایجاد کردید یک مدل حکاکی شده چند لایه بدست آورده و یا یک مدل سه بعدی بر روی یک صفحه را حکاکی کنید.

همچنین امکان آن هم وجود دارد که از مجموعه برنامه های برجسته کاری به همراه این نرم افزار استفاده کنید، ابزار ها و استراتژی های پیشرفته نمونه سازی سه بعدی در  Artcam(آرتکم)  راه حل کاملی را برای تمام نیاز های شما ارائه می کنند. همچنین بعنوان یک راه حل موثق و البته کامل برای بسیاری از صنایع مثل ساخت علامت ها، نجاری، قالب سازی، حکاکی، برجسته کاری های سه بعدی، ضرب سکه، بسته بندی، طراحی طلا، و مواردی از این قبیل قابل استفاده است.

نرم افزار Artcam (آرتکم) ابزار هایی را در اختیار شما قرار میدهد که به سرعت بتوانید طرح های بسیار پیچیده هنرمندانه ای را ایجاد کنید.

بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان برای تولید انواع محصولات با کیفیت و تعداد بسیار بالا، از نرم افزار Artcam (آرتکم) کمک می گیرند تا محدوده تولید و سودشان را افزایش دهند. ویژگی اصلی این نرم افزار ارائه خروجی های بسیار دقیق برای ماشین کاری و دستگاه های سی ان سی است که می توانید مستقیما طرح های خودتان را از طریق دستگاه سی ان سی ایجاد کنید.

حال که شما به صورت مختصر با این نرم افزار آشنا و متوجه شدید که به واسطه این نرم افزار، چه کار هایی را می توان انجام داد لازم است بدانید که در طی این مجموعه آموزشی، ما با ساختار کلی نرم افزار آشنا خواهیم شد و همچنین با انجام پروژه های مختلف به شما عزیزان این امکان را می دهیم تا تسلط لازم را بر روی این نرم افزار کسب کنید و نهایتا بتوانید ایده های ذهنی خود را پیاده سازی کنید.

در مطلب بعد مشاهده خواهید کرد که محیط نرم افزار بسیار ساده است. در قسمتهای بعدی با ما همراه باشید.

آموزش نرم افزار Artcam

آموزش نرم افزار Artcam(آرتکم)

جهت بالا بردن سطح علمی دوستان سی ان سی کار عزیز در نظر داریم نرم افزار ارت کم را به صورت کامل از مبتدی تا پیشرفته  در وب سایت www.vecton.ir آموزش دهیم. از همکاری شما عزیزان کمال تشکر را داریم.

نویسنده : فاطمه حیدرنیا