نصب نرم افزارArtCAM

آموزش نصب نرم افزار ArtCAM 2008

۱ – ابتدا سی دی نصب نرم افزار Artcam 2008 را در سی دی درایو سیستم خود قرار دهید و بر روی گزینه نصب نرم افزار Artcam  کلیک کنید. (این سی دی در پکیج آموزشی وکتون وجود دارد)

 

۲ – پس از باز شدن این پنجره می توانیم زبان نرم افزار را انتخاب کنیم (زبان انگلیسی به صورت پیشفرض انتخاب شده است). از آنجایی که زبان فارسی جزء زبان های تعریف شده نرم افزار نیست این پنجره را بدون تغییر رها می کنیم و بر روی گزینه OK  کلیک می کنیم.

۳ – در این مرحله بر روی گزینه Next کلیک کنید.

۴ – در این مرحله از نصب می توانید قوانین و مقررات شرکت Delcam برای این نرم افزار را ببینید. برروی گزینه I Agree که به معنای موافقت با قوانین و مقررات شرکت سازنده است، کلیک می کنیم و وارد مرحله بعد می شویم.

۵ – در این قسمت یکسری Component و قابلیت هایی وجود دارد که می توانید با برداشتن تیک هر کدام از این گزینه ها قابلیت مربوطه را از Artcam خودتان حذف کنید. اما بهتر است در صورتی که آشنایی کامل با این قابلیت ها ندارید بدون ایجاد تغییر در Component های مربوطه ادامه دهید و  برروی گزینه Next  کلیک کنید.

۶ – در این قسمت واحد اندازه گیر نرم افزار Artcam را باید انتخاب کنید در این نرم افزار دو واحد اندازه گیری در نظر گرفته شده است Inche و Millimeter که ما در این قسمت Millimeter  را انتخاب می کنیم. این انتخاب به این معنی است که تمام فعالیت های آتی در این نرم افزار بر اساس واحد اندازه گیری میلی متر انجام خواهد شد. پس از این انتخاب برروی گزینه Next  کلیک کنید.

۷ – در این قسمت می توانید مسیر نصب نرم افزار را در کامپیوتر خود تغییر دهید. در واقع مشخص کنید که نرم افزار در کدام درایو یا بخش از کامپیوتر شما ذخیره گردد که با کلیک بر روی گزینه Browse میتوانید مسیر نصب نرم افزار را تغییر دهید. (بهتر است آدرس این قسمت را تغییر ندهید تا در قسمت های بعد دچار مشکل نشوید) برروی گزینه Install کلیک کنید.

۸ – در این مرحله صبر می کنیم تا تمام فایل های نرم افزار Extract و برنامه نصب شود، در صورتی که این مرحله به طول انجامید نگران نباشید و کمی با حوصله عمل کنید.

۹ – بعد از اتمام مراحل نصب، برنامه(مطابق شکل زیر) از شما سوال می کند که آیا مایلید دانگل نصب شود یا خیر؟ گزینه No را انتخاب کنید و اجازه دهید برنامه به طور کامل نصب شود.

نکته : دراین مرحله برنامه Artcam2008 به درستی نصب شده است اما به دلیل این که هنوز کرک نشده است اجرا نخواهد شد.

 

  • برای کرک کردن این نرم افزار به سراغ فایل نصبی برنامه Artcam واقع در همین پکیج آموزشی می رویم.

مطابق مسیر رو برو فایل Crack را پیدا کنید.

Artcam Pro 2008\crack\Program Files

برروی پوشه Crack کلیک کنید سپس محتویات پوشه Program file را Copy کنید.

و آن ها را در مسیر نصب برنامه  یعنی در مسیر C:\Program Files(X86) پیست کنید.

۱۱ – اکنون می توانید نرم افزار Artcam را اجرا کنید و با آن کار کنید. به انتهای این قسمت از آموزش نرم افزار آرت کم رسیدیم در قسمت های بعدی به معرفی کلی نرم افزار می پردازیم.

محیط اصلی نرم افزار Artcam 2008

موفق باشید.

سایر مقالات آموزشی وکتون :

آموزش نصب نرم افزارArtcam 2010

آموزش نصب نرم افزار Solid Works 2016 SP0

مقایسه کنترلرها، PC در برابر PC vs PLC) PLC): (قسمت اول)

آموزش کرک کردن نرم افزار Pronest 8.02.01

وکتور چیست؟