سی ان سی فرز

سی ان سی فرز

توضیح: به دستگاه سی ان سی اطلاق می گردد که کلگی آن به صورت دریل می باشد و قابلیت استفاده از تمامی انواع مته ها را دارا می باشند. در ادامه به برخی از موارد کارایی این دستگاه اشاره شده است.

حکاکی و منبت کاری:  برای تولید قطعات منبت کاری شده مورد استفاده در مبلمان، بوفه، میز، صندلی و غیره، می توان از دستگاه های فرز سی ان سی استفاده کرد. کسانی که به طور خاص می خواهند قطعات منبت برای صنایع مبلمان تولید کنند، بهتر است دستگاه های فرز سی ان سی چند هد خریداری کنند.

 

 

برش و خط زنی: سازندگان مبلمان اداری، سازندگان غرفه های نمایشگاهی و بسیاری دیگر از کسانی که از MDF برای ساخت محصولاتشان استفاده می کنند، نیاز به خدمات برش MDF با سی ان سی دارند، زیرا بسیاری از برش هایشان به شکل منحنی است. کسانی که می توانند با چنین مشاغلی ارتباط برقرار کنند، می توانند خدمات برش با سی ان سی را که یکی از ساده ترین روش های کار با سی ان سی است به آن ها عرضه کنند.

حکاکی و حجاری سنگ: حک سنگ با سی ان سی می تواند کاربردهای بسیار زیادی داشته باشد. برای مثال سنگ های تراش خورده مورد استفاده در نما، سنگ های حاشیه شومینه ها، سنگ های تزئینی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی و … اغلب با دستگاه های سی ان سی مخصوص سنگ قابل آماده سازی هستند. این دستگاه ها سرعت و دقت تراش را اضافه می کنند و باعث کاهش هزینه ساخت سنگ می شوند. کسانی که مایلند در این حوزه فعالیت کنند، باید دستگاه های فرز سی ان سی مخصوص سنگ خریداری کنند. سی ان سی مخصوص سنگ با سی ان سی چوب تفاوت چندانی ندارند ولی یک دستگاه نمی تواند همه کاره باشد. عمده تفاوتشان در گام حرکتی دستگاه است و تقویت محور های X و Z و افزایش قدرت اسپیندل و متعاقباً اینورتر دستگاست و همینطور سیستم خنک کننده تیغ ابزار در عوض امکاناتی نظیر میز وکیوم و داست کالکتور از این دستگاه ها حذف می گردد.

طلا سازی و تراش سنگهای قیمتی: این نوع ماشین آلات در سایزهای کوچک و با دقت بالاتر در صنایع طلاسازی و گوهر تراشی، طیف گسترده ای از بکارگیری را دارند.

 

شرکت وکتون تولید کننده انواع ماشین آلات سی ان سی در جنوب ایران

جهت اطلاع از شرایط و مشخصات دستگاه ها بر روی عبارت مورد نظر خود کلیک کنید.

سی ان سی سه محور چوب مدل Vecton – WP2040

سی ان سی سه محور چوب مدل Vecton – WP1325

سی ان سی سه محور سنگ مدل Vecton -SP6030

سی ان سی سه محور سنگ مدل Vecton -SP1325

سی ان سی وکیوم