چرا سی ان سی ؟

چرا سی ان سی ؟

میل به زیبایی در بشر امری ذاتی است و قدمت آن به درازای عمر آدمی است. نگاهی به یافته های باستان شناسی نشان میدهد انسانهای اولیه حتی در غارهای محل زندگی خود نیز بنا به دلایل مختلف و با ابزارهای ابتدایی نقاشی هایی را از خود به جا گذاشته اند که معروف ترین آنها نقاشی های غار لاسکو در فرانسه با قدمتی حدود بیست هزار سال است.

در دنیای مدرن امروزاین میل بدلیل وجود ابزار و امکانات وسیع؛ بیش از پیش زندگی انسانها را تحت تاثیر قرارداده بطوری که امروزه تمام ابزارآلات، وسایل، فضاها و تمام آنچه که در رابطه با زندگی انسان تعریف می شود توسط طراحان و هنرمندان گوناگونی طراحی و سپس تولید می گردند. احاطه ی روز افزون “زیبایی” بر محصولاتی که انسان مدرن مصرف می کند تا به آنجا رسیده که شرکتهای تولید کننده بدون توجه ویژه به زیبایی محصول خود نمی توانند به ماندگاری خود در بازار امیدوار باشند. در واقع تکنولوژی به انسان کمک کرده تا میل سرکش خود به زیبایی را در حد اعلا پاسخ گفته و آنچه را که از دید وی زیبا نیست از چرخه ی زندگی خارج سازد و یا روز به روز جزئیات زندگی خود را آنطور که “زیبا” میداند طراحی و تغییر دهد.

 

سی ان سی

سی ان سی

 

یکی از ابزارهای مدرنی که در سالهای گذشته به زیباتر شدن محیط زندگی انسانها کمک کرده دستگاههای کنترلی یا همان ماشین الات سی ان سی است. اگر زمانی حجاری های چشم نواز فقط در کاخ پادشاهان و افراد متمول قابل اجرا بود و یا استفاده از  خراطی های هنرمندانه بدلیل هزینه های سرسام آور در زندگی افراد محدودی اجازه ورود داشت. امروزه به لطف دستگاههای سی ان سی هرکسی قادر است محیط زندگی خود را از آشپزخانه گرفته تا نمای ساختمانش را آنطور که میخواهد و زیبا می پندارد اجرا کند.

بدیهی است که انسان نمی تواند دخالت مستقیمی در زیبایی محیط عمومی زندگی خود مثلا کوچه و خیابانهای شهری که در آن ساکن است داشته باشد اما قطعا درباره ی محیط خصوصی و خانه ی خود تصمیم گیرنده ی اصلی است و تلاش دارد این محیط را هرچه بیشتر زیبا کند و در این راه قطعا یکی از مهم ترین ابزارهای حال و آینده برای رسیدن به این هدف دستگاههای سی ان سی است که می توانند آنچه را در ذهن انسان است با دقتی بالاتر از دست انسان بر روی مواد و متریال مورد نظر او پیاده سازی کند.

بنابراین گسترش محصولات دستگاههای سی ان سی امری موقتی و یا زودگذر نیست زیرا آنچه به کمک آن انجام می پذیرد ارضا میل سیری ناپذیر بشر به خلق زیبایی است و این میل تا زمانی که انسان زنده است همواره با اوست. حتی اگر امروز در کشور ما تنها قشر خاصی از مردم جامعه توان پرداخت هزینه ی زیبایی تولید شده توسط این دستگاهها را دارند بزودی و با فراگیر شدن این دستگاهها و بالطبع پایین آمدن قیمت خدمات آنها، و افزایش تعداد افرادی که از پس این هزینه برمی آیند، بازار گسترده تری پیش روی صاحبان این دستگاهها و تولید کنندگان قرار خواهد گرفت. بنابراین ما معتقدیم خرید دستگاه سی ان سی چوب و سنگ یکی از درست ترین تصمیماتی است که صاحبان این صنایع و ارائه دهندگان خدمات آن میتوانند اتخاذ کنند. زیرا محصول نهایی آنها با درون انسانها ارتباط دارد و ارزشی را که توسط این ماشین آلات خلق میکنند ارزشی به قدمت انسان است به نام “زیبایی” که هرگز بدون مشتری نخواهد بود.

 

 

شرکت وکتون تولید کننده انواع ماشین آلات سی ان سی در جنوب ایران

جهت اطلاع از شرایط و مشخصات دستگاه ها بر روی عبارت مورد نظر خود کلیک کنید.

سی ان سی سه محور چوب مدل Vecton – WP2040

سی ان سی سه محور چوب مدل Vecton – WP1325

سی ان سی سه محور سنگ مدل Vecton -SP6030

سی ان سی سه محور سنگ مدل Vecton -SP1325

سی ان سی وکیوم