پیام مدیر عامل

در سالهای گذشته صنعت ماشین سازی کشور علی رغم دسترسی مناسب به دانش فنی، دچار ضعف هایی اساسی بوده است. با این حال در چند سال اخیر و به همت دانش آموختگان جوان و حمایت سرمایه گذاران داخلی، با پشت سر گذاشتن موانع و محدودیتهای داخلی و بین المللی، افقهای جدیدی به روی این صنعت نمایان گشته است.

با وجود تمامی این مشکلات، شرکت «جاذبه صنعت توسعه پرداز» با نام تجاری «وکتون» از سال ۱۳۸۴ ایجاد و با تلاش کارشناسان داخلی و جلب همیاری متخصصین ایرانی خارج از کشور، جهت استفاده از ظرفیتهای ملی و دستیابی به جایگاه بین المللی فعالیت خود را آغاز نمود و تا کنون با پایبندی به اهداف خود در راستای ارتقاء کیفیت و توسعه سبد محصولات به فعالیت خود ادامه داده است.

در این میان، آن چه بیش از همه توجه ما را به خود معطوف ساخته، حرکت در مسیر ایران صنعتی، کاهش وابستگی به تولیدات خارجی از طریق طراحی و تولید ماشین ابزار کنترلی بوده است، سیر پیشرفت وکتون به گونه ای است که امروز محصولات ما علاوه بر پوشش بازار داخلی، راه خود را به خارج از مرزهای ایران نیز گشوده اند.
کیفیت تولیدات وکتون و پایبندی ما به ارائه خدمات و پشتیبانی بی وقفه و شبانه روزی، باعث گردیده تا تفاوت وکتون برای مشتریان محترم کاملاً ملموس و محسوس باشد. لذا بر اساس بازخورد دریافتی از مشتریان و در راستای چشم انداز شرکت، «وکتون تفاوت شماست» را به عنوان شعار مجموعه انتخاب نمودیم.

خانواده وکتون همت گمارده اند که میهن عزیزمان را در تولید ماشین آلات کنترلی خودکفا نموده و نام ایران را در تولید این نوع ماشین آلات در سرتاسر جهان با افتخار به نمایش بگذارند.

ارسال دیدگاه